رویدادهای علمی

پایگاه های فارسی جستجوی مقاله

11 اسفند ماه 95

 

مگیران - Magiran

این پایگاه دسترسی آسان و روز آمد به متن 750000 مقاله از 400 نشریه را فراهم نموده است . حوزه های موضوعی این پایگاه علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، کشاورزی ، فنی و مهندسی ، هنر و علوم پایه است . جستجو به 2صورت سریع و پیشرفته در این پایگاه فراهم است . امکان جستجو های مختلف در نشریات مثل الفبایی ، موضوعی ، نشریات دارای اعتبار علمی ، نشریا ت دانشگاه ها و نشریات دارای متن میسر می باشد.

 

ایران نمایه -Irannamaye

حوزه های موضوعی این پایگاه شامل علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، کشاورزی ، فنی و مهندسی ، هنر و علوم پایه است جستجو در این پایگاه بصورت ساده ، پیشرفته ، موضوعی اشخاص و نشریات می باشد. همچنین امکان محدود کردن جستجو به مقاله ، نقد ، گفتگو ، گزارش ، شعر ، داستان نیز برای جستجو گر وجود دارد. فقط در محیط دانشگاه و بدون فعالسازی VPN

 

وب لینک نورمگز - NOORMAGS

پایگاه شامل مقالات حوزه علوم انسانی، علوم اجتماعی، معارف، علوم اسلامی می باشد. با عضویت در این سایت می توانید به مقالات دسترسی پیدا کنید. چنانچه با عضویت در پایگاه دسترسی به متن کامل ممکن نبود برای رفع مشکل و دسترسی به منابع مورد نیاز حضوری به بخش اطلاع رسانی مراجعه نمایید.

 

وب لینک سیویلیکا - CIVILICA

با توجه به محدودیتهای موجود برای دریافت مقالات از پایگاه سیویلیکا و اهمیت ذخیره سازی و جستجوی این منابع برای استفاده های آتی، درخواستهای سیویلیکا از طریق سامانه پاد دریافت و پاسخ داده می شود. این کار تنها با ورود به سامانه براساس یوزر و نام کاربری پرتال امکان پذیر می باشد. حوزه های موضوعی این پایگاه در چهار طبقه اصلی (علوم فیزیکی و مهندسی) (علوم سلامت )(علوم زیستی ) و (علوم اجتماعی) است . راهنمای تصویری درخواست مقاله سیویلیکا

وب لینک پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی - SID

مهمترین ویژگی و مزیت این پایگاه جامعیت و روزآمدی منابع موجود در آن بوده و بر این اساس خدمات خود را به صورت فراگیر و در بخش های مختلف به شرح ذیل به کاربران ارائه می دهد:

- نمایه سازی مقالات نشریات علمی پژوهشی کشور که از طریق کمیسیون نشریات وزارت علوم تحقیقات و فناوری و کمیسیون نشریات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی صاحب مجوز می شوند.

- نمایه سازی مقالات نشریات علمی دانشگاه آزاد اسلامی و نشریات علمی دانشگاه پیام نور

- دسترسی به چکیده و متن کامل مقالات به صورت رایگان

- ارائه اطلاعات هر نشریه در صفحه مجزا همراه با دسترسی به شماره های منتشر شده از سال 1379 به بعد

- امکان جستجوی مقالات و نویسندگان بر اساس عنوان مقاله، نشریه و چکیده

- نمایه سازی چکیده مقالات محققان ایرانی در نشریات بین المللی

- معرفی و نمایه نشریات ایرانی نمایه شده در ISI

وب لینک پرتال جامع علوم انسانی - Ensani

پرتال جامع علوم انسانی به منظور ایجاد مرکزی برای دسترسی و هم افزایی فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه علوم انسانی با اهداف ذیل آغاز به کار نموده است: ایجاد بانک اطلاعات جامع و روزآمد مقالات، با دسترسی آسان، رویه یکسان و رفع محدودیت های شکلی، زمانی و سازمانی موجود. معرفی تخصصی پژوهشگران و اساتید در حوزه های تخصصی علوم انسانی جهت تقویت حقوق معنوی. فراهم نمودن بستری برای جریان سازی و مدیریت محتوای علوم انسانی جهت جلوگیری از تضییع منابع مادی و معنوی جامعه علمی کشور در روندهای تکراری و کلیشه ای کنونی. ایجاد زمینه مساعد برای بومی سازی علوم انسانی در کشور.

 

وب لینک سامانه نشر مجلات علمی دانشگاه تهران

وب لینک مرکزمنطقه ای اطلاع رسانی علوم وفناوری

تمام منابع فارسی شامل کتاب ها، نشریات، پایان نامه ها، اطلس ها و نقشه ها، اسناد، طرح های تحقیقاتی، پایگاه های تخصصی، چاپ و نشر کتاب و مجلات، برگزاری کارگاه ها و همایش های علمی در سطح داخل و منطقه ای و .... دسترسی به متن کامل مقالات در داخل بخش اطلاع رسانی امکان پذیر می باشد.

 

وب لینک مقالات کتابخانه مجلس شورای اسلامی

جستجوی کنابشناسی در کلیه منابع موجود در کتابخانه مجلس شورای اسلامی (آذرسا)، مشروح مذاکرات مجلس شورای اسلامی، مجلس شورای ملی و مجلس خبرگان رهبری، منابع دیجیتالی انتشارات کتابخانه، فصلنامه پیام بهارستان، نامه بهارستان، اسناد بهارستان و نشریات دیگر. اطلاعات کتابشناسی کتب چاپ سنگی، سربی و خطی (مشار) بانک اطلاعات موزه مجلس شورای اسلامی

 

وب لینک کتابخانه تبیان

کتابخانه دیجیتالی تبیان منابع رایگان خود را در سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی ارائه می دهد. اتصال به پایگاه کنسرسیوم محتوای ملی، قابلیت تطبیق و تبادل متادیتا با سایر پایگاه ها براساس استانداردها و حرکت بین مدارک مرتبط از طریق مستند مشاهیر و موضوعی از دیگر ویژگی های برجسته کتابخانه دیجیتالی تبیان است. همچنین از مهمترین خدماتی که در کتابخانه دیجیتالی تبیان به کاربران ارائه میشود می توان به « پرسش از کتابدار»، «ارسال منابع توسط کاربران»، «فیش برداری و یادداشت برداری»، «نقدو بررسی منبع توسط کاربر»، « مرور الفبایی منابع»، « اشتراک گذاری منابع با کاربران»، «کتابخانه شخصی با قابلیت های مدیریت و سازماندهی منابع ارسالی و مورد علاقه» نیز اشاره کرد.

 

وب لینک مقالات فارسی مدیر

سایت مدیر در زمینه ارائه خدمات غیرحضوری آموزشی و تحصیلی مرتبط با دانشجویان رشته مدیریت فعالیت می نماید. خدمات سایت مشتمل بر مقالات، جزوات، تستهای تالیفی، خلاصه کتب، نمونه سوالات کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. کلیه محصولات سایت به صورت فایل قابل دانلود است و هیچگونه فروش فیزیکی به صورت حضوری یا ارسال پستی و .... وجود ندارد.

 

وب لینک پایگاه اشتراک دانش - پاد Pad

مجموعه ارزشمند ایجاد شده شامل صدها هزار عنوان كتاب، مجله، و حجم قابل توجهی از گزارش‌ها، استانداردها و مستندات علمی در كلیه زمینه‌های علوم و فناوری می‌باشد که تاکنون حجم قابل توجهی از کتاب‌ها و مجلات و مقاله‌ها در سامانه پاد نمایه شده‌اند و در دسترس کاربران قرار دارد. سامانه پاد که شبکه‌ای اجتماعی با محوریت اشتراک دانش است، برای دانشجویان، استادان، کارکنان و دانش‌آموختگان دانشگاه فردوسی مشهد با همان نام کاربری و رمز عبور پرتال پویا در دسترس می‌باشد.

وب لینک مدیر - Modir

سایت اینترنتی مدیر با بیش از 9 سال سابقه فعالیت در زمینه مدیریت، دوره جدید فعالیت خود را از اواسط سال 1386 آغاز نموده است. سایت مدیر در زمینه ارائه خدمات غیرحضوری آموزشی و تحصیلی مرتبط با دانشجویان رشته مدیریت فعالیت می نماید. خدمات سایت مشتمل بر مقالات، جزوات، تستهای تالیفی، خلاصه کتب، نمونه سوالات کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. کلیه محصولات سایت به صورت فایل قابل دانلود است و هیچگونه فروش فیزیکی به صورت حضوری یا ارسال پستی و .... وجود ندارد.

وب لینک علم نت - elmnet

علم نت یک جویشگر علمی فارسی است که با رویکردی شبیه به گوگل اسکالر و با تمرکز بر اسناد علمی فارسی طراحی شده است. این جویشگر سایت های نمایه کننده اسناد علمی مانند مگیران، نورمگز، SID.ir، ensani.ir، سیویلیکا، ایرانداک و همچنین سایت های اصلی نشریات علمی پژوهشی را ایندکس کرده و در قالب یک جویشگر تخصصی و یکپارچه در اختیار پژوهشگران قرار می دهد.

 

 

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد –محمد احمدی (1395/11/28)

26 بهمن 1395

عنوان:

On the Relationship between Iranian EFL Teachers' Personality Type and Their Students' Level of Engagement and Willingness to Communicate; A Case of Mashhad

 ارائه دهنده: محمد احمدی

استاد راهنما: دکتر ضرغام قبانچی

استاد مشاور: دکتر حمیدرضا کارگذاری

زمان: پنجشنبه 1395/11/28 ساعت 14بعداز ظهر

مکان: ساختمان مرکزی – اتاق شورا 

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد – مهسا یزدانی قره آغاج (1395/11/28)

26 بهمن 1395

عنوان:

The Effect of Focalized Narrative Texts and Language Proficiency on Reading Comprehension of EFL Learners of Arak University

ارائه دهنده: مهسا یزدانی قره آغاج

استاد راهنما: دکتر ضرغام قبانچی

استاد مشاور: دکتر حمید اشرف

زمان: پنجشنبه 1395/11/28 ساعت 16 بعداز ظهر

مکان: ساختمان مرکزی اتاق شورا

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد – الهه محمدی خسرویه (1395/11/30)

26 بهمن 1395

عنوان:

On the Effect of Second Life (an online virtual world) on Iranian     

Intermediate EFL Learners' Communication Strategy Use and their   Attitudes towards Learning English

ارائه دهنده: الهه محمدی خسرویه

استاد راهنما: دکتر حمید اشرف

استاد مشاور: دکتر خلیل مطلب زاده

زمان: شنبه 1395/11/30 ساعت 8 صبح

مکان: ساختمان مرکزی اتاق شورا

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد – زهرا شاه محمدی نجف آبادی (1395/11/30)

26 بهمن 1395

عنوان:

On the Relationship between Iranian Students` Creative Behavior and their Soft Skills in EFL Contexts: a case study in the Khorasan Razavi Province

ارائه دهنده: زهرا شاه محمدی نجف آبادی

استاد راهنما: دکتر بهرام طوسی

استاد مشاور: دکتر حمیدرضا کارگذاری

زمان: شنبه 1395/11/30 ساعت 9صبح

مکان: ساختمان مرکزی – اتاق شورا

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد –زهرا کتابدار(1395/11/23)

20 بهمن 1395

عنوان:

On the Effect of Authentic Oral Tasks on Iranian Intermediate EFL Learner's willingness to Communicate(WTC) & social -interaction Anxiety Level

 

ارائه دهنده: زهرا کتابدار

استاد راهنما: دکتر خلیل مطلب زاده

استاد مشاور: دکتر حمید اشرف

زمان: شنبه 1395/11/23 ساعت 8 صبح

مکان: ساختمان مرکزی  - اتاق شورا

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد –زهره حسين پور يونسي (1395/10/13)

9 دیماه 1395

عنوان:

On the Relationship between Self – Regularity vocabulary Strategy use by the Iranian EFL Freshman University Student and their Willingness to Communicate: A case of Gonabad

ارائه دهنده: زهره حسین پور یونسی

استاد راهنما: دکتر بهرام طوسی

استاد مشاور: دکتر حمید روحبخش فر

زمان: دوشنبه 1395/10/13 ساعت 11 ظهر

مکان: ساختمان مرکزی – اتاق شورا

همایشها و کنفرانس های داخلی

5 دیماه 1395

همایش جایگاه نقوش تزئینی در کیفیت بصری آثار هنر اسلامی http://conf.isc.gov.ir/dmias95/fa
بیست و دومین کنفرانس ملی سالانه انجمن کامپیوترایران http://csicc2017.ir/index.php#home
اولین کنفرانس بین المللی اینترنت اشیاء کاربردها و زیرساخت ها http://iot2017.ui.ac.ir/en
دومین کنفرانس ملی رویکردهای نو در مهندسی برق و کامپیوتر http://naece-conf.ir/default.aspx
دومین کنفرانس ملی علوم و مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات http://cec2017.ir
هفدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت و کاربردهای فناوری و اطلاعات http://ustmb.ac.ir/new/view_news.aspx?myID=ODk0

 

سخنرانی های هفته پژوهش و فناوری

20آذر ماه 1395

اطلاعات ثبت نام کارگاه کارآفرینی وکسب و کار ترجمه

14آذر ماه 1395

کارگاه آموزشی کارآفرینی و کسب و کار ترجمه

موسسه آموزش عالی تابران با همکاری انجمن صنفی مترجمان تهران درراستای پاسخگویی به نیاز مترجمان و دانشجویان مترجمی کارگاه آموزشی کارآفرینی و کسب و کار ترجمه را در تاریخ 1395/09/24ساعت 16 برگزار می نمایید.

شرکت کنندگان در این کارگاه با مواردی چون کارافرینی در ترجمه حرفه مترجمی، شیوه های بازاریابی، فرصتهای شغلی رشته ترجمه، فرصتهای شغلی رشته ترجمهدر عرصه بین الملل، مهارتهای شغلی مترجمان، حقوق مترجمان و قراردادهای ترجمه، قوانین مالکیت فکری، و رزومه نویسی آشنا خواهند شد.

متقاضیان می توانند از تاریخ 95/09/15لغایت 95/09/21 جهت ثبت نام درکارگاه اقدام نمایند.

ثبت نام:

1-واریز وجه شرکت در کارگاه به مبلغ 250 هزار ریال به شماره حساب 5782680735 بانک ملت بنام آقای دکتر ضرغام قبانچی

2-ارسال تصویر فیش پرداختی (یا اعلام شماره رسید واریزی) به همراه نام و نام خانوادگی، شماره ملی و شماره تلفن همراه به آدرس ایمیل: IT@tabaran.ac.ir

3-همراه داشتن اصل فیش واریزی در روز برگزاری کارگاه و تحویل آن به مسئول برگزاری.

تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر : 35227215 داخلی   مدیر واحد پژوهشی و فناوری 138 و 127 مسئول واحد رایانه 

در پایان به شرکت کنندگان در کارگاه گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد

همایش ملی رویکرد های نوین در مدیریت کارآفرینی

10 آذر ماه 1395

جهت دریافت اطلاعات کامل و ثبت نام در همایش به روی نوشته کلیک نمایید

اطلاع رسانی همایشها و کنفرانس های داخلی آذرماه 95

9 آذر ماه 1395

به سوی شهرسازی و معماری دانش بنیان
 http://www.confuakb.ir/fa

 کنفرانس معماری و شهر سازی از نظریه تا عمل

http://archur.iauctb.ac.ir/fa


دومین کنفرانس جامع مدیریت شهری ایران با رویکرد مدیریت یکپارچه شهری و شهر هوشمند

http://icum.ir/fa


پنجمین همایش سالانه مدیریت و برند سازی

http://mobrand.ir/fa/index.php


یازدهمین کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیک ECDC2017

http://ecdcconference.org


اولین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم تربیتی، مدیریت و روانشناسی

http://www.hpconf.ir/fa


بیست و نهمین سمینار تخصصی بقیه الله (عج)

http://sbm313.ir/

اطلاع رسانی همایشها و کنفرانس های داخلی

9 آبانماه 95

همایش ملی فضای سبز و مدیریت شهری
ncgu.ir
پنجمین همایش سالانه مدیریت و برند سازی

mobrand.ir

اولین کنفرانس نوآوری و تحقیق در علوم تربیتی، مدیریت و روانشناسی

hpconf.ir

اولین کنفرانس ملی پژوهش های کاربردی درعلوم و مهندسی

eqbalconf1.ir

همایش بین المللی مدیریت، اقتصاد و بازاریابی

mecm.ir


پنجمین کنفرانس ملی حسابداری، مدیریت مالی و سرمایه گذاری

cafm.ir

دومین همایش ملی مدیریت و علوم انسانی

confhgi1.ir

سومین کنفرانس سالانه پژوهش های معماری، شهرسازی و مدیریت شهری

auum.ir

همایشها و کنفرانس های خارجی-3آبان95

3آبان95


2nd. International manager’s forum http://www.imfconf.com/fa

6th international conference on modern research’s in management ,economics and accounting

http://www.meaconf.com/en

2th international conference on civil engineering , Architecture and URBAN planning ELITES

http:caueconf.com/fa/

------------------------------

یازدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت نظام های دانشگاهی، اردیبهشت ۹۶
conf.isc.gov.ir/qaus
همایش ملی بانکداری اسلامی، آذر ۹۵

isba.iau-shirvan.ac.ir

سومین کنفرانس جهانی روانشناسی و علوم تربیتی، حقوق و علوم اجتماعی در آغاز هزاره سوم، آبان ۹۵

www.2psyconf.com

همایش ملی خانواده و مسایل نوپدید، آذر ۹۵

fep.azaruniv.ac.ir

همایش کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران، بهمن ۹۵

irancomp.ut.ac.ir

دوازدهمین همایش دوسالانه حفاظت و مرمت اشیاء تاریخی – فرهنگی و تزیینات وابسته به معماری، آذر ۹۵

www.richt.ir/maremmat

اولین همایش ملی حسابرسی و نظارت مالی ایران، بهمن ۹۵

1st-auditing.um.ac.ir


فهرست نشريات نامعتبر و جعلی خارجی

15 مهر ماه 95

فهرست نشريات نامعتبر و جعلی خارجی را از اینجا دانلود کنید

اطلاع رسانی همایشها و کنفرانس های داخلی

11 مهرماه 95

سومین کنفرانس جهانی روانشناسی و علوم تربیتی، حقوق و علوم اجتماعی در آغاز هزاره سوم، آبان 95

www.2psyconf.com

دومین همایش ملی قرآن و علوم زیستی با محوریت غذای سالم، اسفند ۹۵

qb2f.ui.ac.ir

سومین کنفرانس جهانی مدیریت، اقتصاد، حسابداری و علوم انسانی در آغاز هزاره سوم، آبان ۹۵

www.2humconf.com

دوره آموزشی مدلسازی انرژی ساختمان ها با نرم افزار دیزاین بیلدر

http://enef.co/designbuilder1/274-mashhad.html

نخستین جشنواره تجلیل از مدیران و کارآفرینان برتر ایرانی

http://festival.bz

همایش بین المللی مطالعات میان رشته ای قرآن کریم

http://muslimstudents.ir/research

دومین کنفرانس ملی جغرافیا و برنامه ریزی، معماری و شهرسازی نوین

http://bgconf.ir

دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در حوزه علوم تربیتی و روانشناسی و مطالعات اجتماعی ایران

http://esconf.ir

چهارمین کنفرانس علمی پژوهشی افق های نوین در علوم جفرافیا و برنامه ریزی،معماری و شهرسازی ایران

http://niconf.ir

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد –مرضیه قاسمی (29/06/1395)

28شهریور1395

عنوان:

On the Relationship among Iranian EFL Learners’ Self-Regulation and their CQ Level and the Use of Technology in the Classroom

ارائه دهنده: مرضیه قاسمی

استاد راهنما:دکتر ضرغام قبانچی

استاد مشاور: دکتر حمید اشرف

زمان: دوشنبه 1395/06/29 ساعت 12 ظهر

مکان: ساختمان مرکزی – اتاق شورا

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد –اشرف راد

21شهریور1395

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد –اشرف راد

On the Effect of Interactive games on Iranian EFL Learners' Writing Anxiety and their Attitude toward Games
ارائه دهنده: اشرف راد
استاد راهنما: دکتر ضرغام قبانچی
استاد مشاور: دکتر حمیدرضا کارگذاری
زمان: یکشنبه 1395/06/28 ساعت 12 ظهر
مکان: ساختمان مرکزی – اتاق شورا

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد – فاطمه حسینی

11شهریور 95

On The Effect of Group Versus Individual Writing Work of Iranian Female English Foreign Language Learners’ Writing Accuracy, Complexity and Fluency

ارائه دهنده: فاطمه سادات حسینی

استاد راهنما:دکتر ضرغام قبانچی

استاد مشاور: دکتر حمیدرضا کارگذاری

زمان: یکشنبه 1395/06/14 ساعت 11 صبح

مکان: ساختمان مرکزی – اتاق شورا

تمامی حقوق این تارنما برای موسسه آموزش عالی تابران محفوظ می باشد. طراحی و پشتیبانی: هشتم